info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده

ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آب انبار رستم گیو، کوچه منبع آب و مرکز پینگ پنگ یزد و همچنین مبل کسری، آژانس دیجیتال مارکتینگ بالیز، کامپیوتر پارس فرهنگ افزار، زورخانه فدک و نانوایی تافتون ماشینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده یزد

ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله محله شهید مطهری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در سلمان فارسی، بین سی و نهم و مارکار 36 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی پردیس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه آسی زاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان
  موسی بن جعفر، بین شهید هاشمی نسب و میدان صاحب الزمان
 • ایستگاه اتوبوس سه راه چمران
  آیت الله کاشانی، بین مکتب امام و بهار
 • ایستگاه اتوبوس شهید زینلی
  بلوار دهه فجر، بین شهید محمد زینلی و دهه فجر 15
 • ایستگاه اتوبوس آبرسانی
  بلوار دهه فجر، بین مطلوبیان و مسجد ولی عصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده ندارد.
  neshan logo