info
عکس سوپرمارکت سعید
category

سوپرمارکت سعید محله شهرک استقلال، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت سعید

سوپرمارکت سعید (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان پانزدهم واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از شانزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز طب کار و کارت سلامت رانندگان ایرانیان ، نانوایی سنگک، رستوران آبشار، الکتریکی بیات و قنادی استقلال قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت سعید واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت محله
  تهرانسر، قهرمانی، خسرو پرویز، بین هفتم و نهم
 • شهاب مارکت
  شاهد، خسرو پرویز
 • فروشگاه آی سودا
  لشگری، نرسیده به 15 خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mohamad (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 22 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت سعید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 22 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت سعید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت سعید ندارد.
  neshan logo