info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شاهد
category

ایستگاه اتوبوس میدان شاهد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شاهد

ایستگاه اتوبوس میدان شاهد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شریف غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد فاطمیه، بستنی حاج علی محمد رهنان، رستوران آقای کباب، فرش متحد آسیا و پست بانک و دفتر خدماتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شاهد اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس میدان شاهد اصفهان است که در محله زاجان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شریف غربی، بین فریدون بختیاری و میدان شاهد قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان شاهد اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شاهد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • ایستگاه اتوبوس پل هوایی
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • ایستگاه اتوبوس سعدی
  درخشان
 • ایستگاه اتوبوس یاران
  شهدای لمجیر، چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شاهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شاهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شاهد ندارد.
  neshan logo