info
عکس ایستگاه اتوبوس محله کسنوویه
category

ایستگاه اتوبوس محله کسنوویه محله نصرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس محله کسنوویه

ایستگاه اتوبوس محله کسنوویه (ایستگاه اتوبوس) در محله نصرآباد یزد و خیابان انقلاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله نصرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه سون، مجتمع شیرینی یزد، آکادمی ورزشی همراهان، بستنی سنتی سید و فروشگاه برق عطاران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محله کسنوویه یزد

ایستگاه اتوبوس محله کسنوویه یزد در شهر یزد، محله نرسی آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس محله کسنوویه یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محله کسنوویه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه یزدباف
  تونل شهید پاکنژاد، بین بلوار جمهوری اسلامی و بلوار رضا پاکنژاد
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون
  بلوار مطهری، بین معلم و باقرزاده
 • ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه
  بلوار شهید مطهری، بلوار 22 بهمن، بین 22 بهمن 17 و 22 بهمن 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محله کسنوویه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محله کسنوویه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محله کسنوویه ندارد.
  neshan logo