info
عکس سوپر مارکت
category

سوپر مارکت محله چهنو، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت

سوپر مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله چهنو مشهد و صدر شمالی، بلوار 17 شهریور واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله چهنو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آرمان و همچنین تعمیر و عرضه ماشین اصلاح مجید، هتل اندیشه، بوستان فهمیده، پارکینگ و درمانگاه قائم آل محمد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت واقع شده‌اند:

 • مواد غذایی چمن
  بلوار چمن، چمن 32
 • سوپر کاکو
  بلوار شیرودی، بین بلوار چمن و شیرودی13
 • هایپر مارکت پاییزان
  بلوار چمن، شهدای فاطمیون، بین شهدای فاطمیون 5 و شهدای زینبیون
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ندارد.
  neshan logo