info
عکس ایستگاه اتوبوس یگان ویژه
category

ایستگاه اتوبوس یگان ویژه محله ورزشگاه آزادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یگان ویژه

ایستگاه اتوبوس یگان ویژه (ایستگاه اتوبوس) در محله ورزشگاه آزادی تهران و بلوار پرویز دهداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیست موتور کراس آزادی، تیپ ویژه تهران بزرگ، ایستگاه سنجش آلودگی هوا و میدان جهان پهلوان ابوالفضل انوری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یگان ویژه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس یگان ویژه تهران، شهر تهران، محله ورزشگاه آزادی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پرویز دهداری، نرسیده به میدان انوری قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس یگان ویژه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس یگان ویژه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یگان ویژه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اندیشه شمالی
  بزرگراه علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس اندیشه جنوبی
  بزرگراه علامه جعفری، دوم
 • ایستگاه اتوبوس سه راه دهکده
  بزرگراه علامه جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یگان ویژه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یگان ویژه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یگان ویژه ندارد.
  neshan logo