info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه دهکده
category

ایستگاه اتوبوس سه راه دهکده محله ورزشگاه آزادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه دهکده

ایستگاه اتوبوس سه راه دهکده (ایستگاه اتوبوس) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان علامه جعفری، شرق واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز بازی کودکان شادیکده و همچنین پرشین تحریر، مجتمع پردیس المپیک، شرکت بتن یار، قهوه دهکده و سالن ورزشی المپیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه دهکده تهران

در شهر تهران، محله ورزشگاه آزادی ، ایستگاه اتوبوس سه راه دهکده تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه علامه جعفری بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه دهکده تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید صدرا تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه دهکده تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه دهکده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا
  دهکده المپیک
 • ایستگاه اتوبوس یگان ویژه
  بلوار پرویز دهداری، نرسیده به میدان انوری
 • ایستگاه اتوبوس سنگبری جنوبی
  بزرگراه علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس سنگبری شمالی
  بزرگراه علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس شهرک صدرا
  حسن یزدانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه دهکده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه دهکده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه دهکده ندارد.
  neshan logo