info
عکس برج باغ رها
category

برج باغ رها محله امامزاده قاسم، تهران

مجتمع مسکونی

درباره‌ی برج باغ رها

برج باغ رها (مجتمع مسکونی) در محله امامزاده قاسم تهران و خیابان محمودی دوم واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست و یک مجتمع مسکونی در محله امامزاده قاسم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری البرز و همچنین سفارت اوکراین، پایگاه یکم پلیس آگاهی فاتب ، کلانتری ۱۰۱ تجریش، مرکز جامع خدمات کودک کیدزپلاس، مدرسه یوسف صدیق و ساختمان گل سنگ قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده برج باغ رها واقع شده‌اند:

 • مجتمع مسکونی دریا
  دزاشیب، کریمی، سلیمی شمالی، مهر
 • پارس کلاسیک
  دزاشیب، کریمی، سلیمی شمالی
 • ساختمان پویان
  دزاشیب، نوری، پویان
 • برج جهان
  سهیلا
 • پارک مینا
  عمار، مهر، رامین، تیموری، بین احسان و بیرجندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پیام سلیمی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برج باغ رها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برج باغ رها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برج باغ رها ندارد.
  neshan logo