info
عکس اداره کل آموزش و دفتر معاون پشتیبانی
category

اداره کل آموزش و دفتر معاون پشتیبانی محله حافظ، تبریز

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی اداره کل آموزش و دفتر معاون پشتیبانی

اداره کل آموزش و دفتر معاون پشتیبانی (اداره و سازمان دولتی) در محله حافظ تبریز و خیابان نیروی انتظامی واقع شده است. این اداره یکی از شانزده اداره و سازمان دولتی در محله حافظ تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهبود، خانه ختایی (خانه هنرمندان تبریز) و خانه استاد شهریار و همچنین سینما سرباز، بیمارستان الزهرا تبریز، فروشگاه اتکا مرکزی، ستاد اسکان فرهنگیان تبریز و آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد اداره کل آموزش و دفتر معاون پشتیبانی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مهرداد
  شنبه 27 خرداد ماه 1402

  عکس از مهرداد خدیوی درخشان.مراغه


سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره کل آموزش و دفتر معاون پشتیبانی واقع شده‌اند:

 • اداره برق منطقه آذربایجان
  امام خمینی، خط ویژه اتوبوس
 • بنیاد تعاون ناجا آذربایجان شرقی
  خیابان حافظ، پاستور جدید 3، بین بن بست انتظام اول و انتظام دوم
 • هیئت کاراته استان آذربایجان شرقی
  خیابان حافظ، خیابان نیروی انتظامی
 • انجمن ایمنی بهداشت حرفه ای و محیط زیست (HSE)
  ١٧ شهریور جدید، بین حاج جبار نائب و ارتش
 • اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی
  ارتش جنوبی، خیابان نیروی انتظامی، میدان پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط fereshte😎 (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 21 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل آموزش و دفتر معاون پشتیبانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 21 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل آموزش و دفتر معاون پشتیبانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل آموزش و دفتر معاون پشتیبانی ندارد.
  neshan logo