info
عکس مسجد شهرک قصرفیروزه 2
category

مسجد شهرک قصرفیروزه 2 محله قصر فیروزه ۲، تهران

مسجد

درباره‌ی مسجد شهرک قصرفیروزه 2

مسجد شهرک قصرفیروزه 2 (مسجد) در محله قصر فیروزه ۲ تهران و بلوار امام خمینی واقع شده است. این مکان یکی از دو مسجد در محله قصر فیروزه ۲ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهدای پدافند و همچنین پایگاه بسیج شهید یاسینی، دبیرستان پسرانه شهید مطهری، شهرک شهید بهشتی، بانک حکمت و بازارچه مسجد قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد مسجد شهرک قصرفیروزه 2

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ممد تریلی
  سه شنبه 02 فروردین ماه 1401

  بزرگ ترین مسجد تهران بدون ستون

  2

سایر مسجدهای که در محدوده مسجد شهرک قصرفیروزه 2 واقع شده‌اند:

 • مسجد روح الله
  بزرگراه بسیج، قاسم تارخ، بین بلوار نیکوعمل و 15 متری سوم
 • مسجد جامع حضرت صدیقه
  غلامی، چنار
 • کانون فرهنگی ورزشی بسیج مسجد بعثت
  (5.0)
  بزرگراه بسیج، احمدی، سبزواری
 • حسنیه محبین الحسن (ع)
  (1.8)
  رحیمی، شقایق 8، ارغوان ششم
 • مسجد بعثت
  (4.0)
  بزرگراه بسیج، احمدی، سبزواری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 12 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد شهرک قصرفیروزه 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 12 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد شهرک قصرفیروزه 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد شهرک قصرفیروزه 2 ندارد.
  neshan logo