info
عکس کانون فرهنگی ورزشی بسیج مسجد بعثت
category

کانون فرهنگی ورزشی بسیج مسجد بعثت محله افسریه جنوبی، تهران

درباره‌ی کانون فرهنگی ورزشی بسیج مسجد بعثت

کانون فرهنگی ورزشی بسیج مسجد بعثت (مسجد) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان سبزواری واقع شده است. این مکان یکی از شش مسجد در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهروند والفجر و همچنین آکادمی ورزشی رکورد، تاکسی سرویس سهیل، سرای محله افسریه جنوبی، لوازم خانگی برادران صادقی 1 و افسریه 15 متری دوم خانه سلام کوچه 39 قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده کانون فرهنگی ورزشی بسیج مسجد بعثت واقع شده‌اند:

 • مسجد پنج تن آل عباء
  بزرگراه بسیج، فیروزنیا
 • مسجد جامع حضرت صدیقه
  غلامی، چنار
 • حسینه متوسیلین اباعبدالله الحسین (ع)
  بزرگراه بسیج، غفاری
 • مسجد امام حسن
  (4.5)
  غلامی، بین صدوقی یکم و هنرستان
 • مسجد شهرک قصرفیروزه 2
  (4.8)
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار نیکوعمل، بلوار امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط reza (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کانون فرهنگی ورزشی بسیج مسجد بعثت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کانون فرهنگی ورزشی بسیج مسجد بعثت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کانون فرهنگی ورزشی بسیج مسجد بعثت ندارد.
  neshan logo