info
عکس مدرسه علامه طباطبائی
category

مدرسه علامه طباطبائی محله میرداماد، تهران

درباره‌ی مدرسه علامه طباطبائی

مدرسه علامه طباطبائی (موسسه آموزشی) در محله میرداماد تهران و خیابان قندی واقع شده است. این موسسه یکی از چهل و شش موسسه آموزشی در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان چشم پزشکی نگاه و همچنین خانه کاریکاتور ایران، شرکت دانش بنیان فراداده رایانه سورنا، شورای حل اختلاف منطقه 3، فراداده رایانه و سوپر مارکت مهر تبریزی قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مدرسه علامه طباطبائی واقع شده‌اند:

 • موسسه هدایت دانش پژوهان
  شریعتی، بین آهور و زرین
 • مجتمع فنی سیدخندان
  پل سید خندان، بزرگراه شهید سلیمانی
 • آموزشگاه راه اندیشه
  شریعتی، شقاقی، بین دوم و آذرنوش
 • آموزشگاه مراقبت زیبایی الهه توکلیان
  پاسداران، گل نبی، بین شریفیان و ناطق نوری
 • آموزشگاه نیکوپندار
  بزرگراه شهید سلیمانی، پیشداد، مریم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Habib Torabi (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه علامه طباطبائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه علامه طباطبائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه علامه طباطبائی ندارد.
  neshan logo