info
عکس محصولات فرهنگی آوای ماندگار
category

محصولات فرهنگی آوای ماندگار محله پروین اعتصامی، مشهد

درباره‌ی محصولات فرهنگی آوای ماندگار

محصولات فرهنگی آوای ماندگار (ویدئو کلوپ) در محله پروین اعتصامی مشهد و خیابان پروین اعتصامی واقع شده است. این مکان یکی از دو ویدئو کلوپ در محله پروین اعتصامی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ مشهد و همچنین آموزشگاه کامپیوتر صدرا، کباب ترکی احسان، بستنی کرمانیان، آموزشگاه رانندگی مقدم و جگر کباب عسگری قرار گرفته است.
سایر کلوپ‌های که در محدوده محصولات فرهنگی آوای ماندگار واقع شده‌اند:

 • محصولات فرهنگی دنیای سی دی افشار
  (3.0)
  بلوار چمن، شهید سالم، سالم 7
 • ای جی گیم
  (3.4)
  پروین اعتصامی، پروین اعتصامی 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 001 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی محصولات فرهنگی آوای ماندگار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد محصولات فرهنگی آوای ماندگار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه محصولات فرهنگی آوای ماندگار ندارد.
  neshan logo