عکس مرکز دندانپزشکی دکتر تراشی
category

مرکز دندانپزشکی دکتر تراشی (محله تهرانپارس غربی، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، بین فراهانی و آقابزرگی

موقعیت مرکز دندانپزشکی دکتر تراشی در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مرکز دندانپزشکی دکتر تراشی (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله تهرانپارس غربی تهران و بلوار خوشوقت واقع شده است. این مکان یکی از شش بهداشت و درمان در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند درمانگاه ایران و بازارچه دامون و همچنین رستوران بابک بریانک، دفتر اسناد رسمی ۴۳ تهران، بانک ملی، بوستان گلپر تهرانپارس و سنگکی هستی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، بین فراهانی و آقابزرگی


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده مرکز دندانپزشکی دکتر تراشی واقع شده‌اند:

 • مرکز لیزر، پوست و مو دوشس
  (4.5)
  بلوار خوشوقت، رحمانی
 • مرکز تخصصی نوراماساژ
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، بین بلوار خوشوقت و زفرقندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز دندانپزشکی دکتر تراشی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز دندانپزشکی دکتر تراشی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز دندانپزشکی دکتر تراشی تهران ندارد.