عکس مرکز لیزر، پوست و مو دوشس
category

مرکز لیزر، پوست و مو دوشس (محله تهرانپارس غربی، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، رحمانی

موقعیت مرکز لیزر، پوست و مو دوشس در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مرکز لیزر، پوست و مو دوشس (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان رحمانی واقع شده است. این مکان یکی از شش بهداشت و درمان در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس و مرکز خرید سیوان سنتر و همچنین فروشگاه افق کوروش، شهر کتاب تهرانپارس، سفره خانه سنتی هفت خوان، داروخانه دکتر امین الرعایا و آموزشگاه موسیقی آوای کوروش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مراکز حوزه بهداشت و درمان خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، رحمانی

تلفن تماس: 02177741391


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده مرکز لیزر، پوست و مو دوشس واقع شده‌اند:

 • مرکز دندانپزشکی دکتر تراشی
  بلوار خوشوقت، بین فراهانی و آقابزرگی
 • مرکز دندانسازی اشراق
  بلوار خوشوقت، رضایی
 • مرکز تخصصی نوراماساژ
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، بین بلوار خوشوقت و زفرقندی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mojiiii (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز لیزر، پوست و مو دوشس تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد مرکز لیزر، پوست و مو دوشس

  • avatar
   محمدعلی (شهریار سطح ۵) جمعه 29 اسفند ماه 1399

   مرکز لیزر، پوست و مو دوشس کادر و پرسنل حرفه ای، با دستگاه و امکانات جدید

  • avatar
   رازی (شهریار سطح ۶) سه شنبه 31 فروردین ماه 1400

   مرکز لیزر، پوست و مو دوشس مکانی دارای امکانات و تجهیزات کامل با پرسنل و کادر پزشکی حرفه ای

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز لیزر، پوست و مو دوشس تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز لیزر، پوست و مو دوشس تهران ندارد.