عکس مرکز دندانسازی اشراق
category

مرکز دندانسازی اشراق (محله تهرانپارس غربی، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، رضایی

موقعیت مرکز دندانسازی اشراق در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

٪۳۸

تخفیف

تری بیلیچینگ و نایت گارد(بدون ژل) در مرکز دندانسازی اشراق (تخفیف 38%)

پیشنهاد از

مرکز دندانسازی اشراق (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان رضایی واقع شده است. این مکان یکی از شش بهداشت و درمان در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین فلکه دوم تهرانپارس، مرکز تجاری اداری پارسیان، فروشگاه رفاه، کافی نت فراسیستم و اموزشگاه موسیقی آوای کوروش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، رضایی


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده مرکز دندانسازی اشراق واقع شده‌اند:

 • شرکت دارو سازی پارس دارو
  (4.0)
  دماوند، پروین، بین 150 و صد و بیست و یکم
 • مرکز لیزر، پوست و مو دوشس
  (4.5)
  بلوار خوشوقت، رحمانی
 • آموزشگاه بهداشت اصناف پارس
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • پزشکی هسته ای آفتاب
  (4.0)
  میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)
 • دفتر فروش طب باکس
  (5.0)
  دماوند، پروین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسنی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز دندانسازی اشراق تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز دندانسازی اشراق تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز دندانسازی اشراق تهران ندارد.