info
عکس نانوایی تافتون
category

نانوایی تافتون محله خیابان دانشگاه، اراک

درباره‌ی نانوایی تافتون

نانوایی تافتون (نانوایی) در محله خیابان دانشگاه اراک و خیابان مدرس واقع شده است. این مکان یکی از سه نانوایی در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و بازارچه سرداران و همچنین آژانس اراک، آرایشگاه مردانه خاطره، مسجد رسول الله، بوستان یاس و سوپر مارکت ماهان قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی تافتون واقع شده‌اند:

 • نانوایی سنگک
  جواد الائمه، ادبجو، پروین اعتصامی، بین محدرضا رحمانی و مهر
 • نانوایی سنگک تنوری
  بلوار امام خمینی، صفایی، بین صحیفی و مهدیه
 • نانوایی هادیان
  جهان پناه، بین شقایق و مبارزان
 • نانوایی تافتون
  شهیدان رجایی - هپکو، مهری، اطلسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد س (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی تافتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی تافتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی تافتون ندارد.
  neshan logo