info
عکس مرکز آموزش شهید فیض الله امانی نزاجا
category

مرکز آموزش شهید فیض الله امانی نزاجا محله لویزان - شیان، تهران

مرکز نظامی و واحدهای وابسته
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز آموزش شهید فیض الله امانی نزاجا

مرکز آموزش شهید فیض الله امانی نزاجا (مرکز نظامی و واحدهای وابسته) در محله لویزان - شیان تهران و بزرگراه شهید بابایی واقع شده است. این مرکز یکی از سه مرکز نظامی و واحدهای وابسته در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین راد الکتریک، فروشگاه شوینده بهداشتی مجتمع فروشگاهی آذری، لبنیات سنتی، درب ورودی اداره بهداشت و درمان نزاجا و گوشت، مرغ و ماهی فروشی مجتمع فروشگاهی آذری قرار گرفته است.
سایر مراکز نظامی که در محدوده مرکز آموزش شهید فیض الله امانی نزاجا واقع شده‌اند:

 • پادگان المهدی
  نیروی زمینی، نرسیده به مجتمع الماس ایران
 • پادگان جهاد خودکفایی نزاجا
  (2.8)
  بابایی
 • ستاد فرماندهی هوانیروز
  (4.5)
  بابایی
 • اداره بهداشت، امداد و درمان نزاجا
  (3.0)
  نیروی زمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جواد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 29 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز آموزش شهید فیض الله امانی نزاجا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 29 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز آموزش شهید فیض الله امانی نزاجا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز آموزش شهید فیض الله امانی نزاجا ندارد.
  neshan logo