info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد
category

ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد

ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و بلوار دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مازاری و آنیل دسر و همچنین رستوران کورش یزد چهار ستاره، ورق آلات طحان، فروشگاه حامد شعبه 3، صدرسیستم و دفتر خدمات الکترونیک قضایی میرحسینی - کد 97331015 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد یزد

ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد یزد در شهر یزد، محله آبشاهی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دانشجو، بین دانشجو 29 و 31 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه نعیم آباد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد ندارد.
neshan logo