info
عکس دامپزشکی دام طب
category

دامپزشکی دام طب اصفهان

درباره‌ی دامپزشکی دام طب

دامپزشکی دام طب (کلینیک دامپزشکی) در اصفهان و خیابان شهید کاظمی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رز و لیو و همچنین رستوران سنتی مدائن، نمایندگی سایپا حسین پاکروان، فلافل بلوار، داروخانه شبانه روزی دکتر منصوری و فروشگاه کشاورزی بذر و کود مقدس قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد دامپزشکی دام طب

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    پارسا نشان
    سه شنبه 15 فروردین ماه 1402

    یکی دو بار مراجعه کردم برای طوطی برزیلی ام، بد نبود

    3

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دامپزشکی دام طب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دامپزشکی دام طب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دامپزشکی دام طب ندارد.
neshan logo