info
عکس ایستگاه اتوبوس کرمان
category

ایستگاه اتوبوس کرمان محله کرمان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کرمان

ایستگاه اتوبوس کرمان (ایستگاه اتوبوس) در محله کرمان تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کوچولو ها، بیمارستان چشم پزشکی بینا و مرکز خرید دنیای نور و همچنین رستوران جوان، فست فود مادر، طباخی کاج، پارکینگ عمومی مجتمع نور و آزمایشگاه رسالت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کرمان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس کرمان تهران، شهر تهران، محله کرمان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید سلیمانی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کرمان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو جانبازان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس زیتون را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس کرمان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  alijoooon
  پنجشنبه 20 آبان ماه 1400

  ایستگاه به رسیدگی بیشتری نیاز دارد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کرمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان رسالت کوهک
  هنگام، فتحی، نیروی دریایی
 • ایستگاه اتوبوس گوهرشاد
  هنگام، فتحی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه سمنگان رسالت تهرانپارس
  بزرگراه شهید سلیمانی، میدان رسالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کرمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کرمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کرمان ندارد.
  neshan logo