info
عکس سوپرمارکت خوش
category

سوپرمارکت خوش محله گلسار، رشت

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت خوش

سوپرمارکت خوش (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله گلسار رشت و خیابان استاد معین واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و شش سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قصر قلم و همچنین پیتزا ویوالدی، گیم نت مغناطیس، کافه چی، نان کیک مهربان و رستورانچی Restooranchii قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت خوش واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت امین
  بلوار دیلمان غربی، یلدا، بین توحید 6 و 7
 • سوپر مارکت مجید
  بلوار سمیه، 130، یلدا، توحید 8
 • سوپر Vip
  بلوار گیلان، بین علی حسین نیا و خیابان 154
 • سوپر مارکت سهند
  بلوار گیلان، بین خیابان 163 و میدان تربیت
 • نعنا مارکت
  بلوار گیلان، بین خیابان 179 و 192
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hadi(1976) (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت خوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت خوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت خوش ندارد.
  neshan logo