info
عکس ایستگاه اتوبوس سازمان آب
category

ایستگاه اتوبوس سازمان آب محله اکبر آباد، یزد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سازمان آب

ایستگاه اتوبوس سازمان آب (ایستگاه اتوبوس) در محله اکبر آباد یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله اکبر آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مجتمع شهاب و همچنین کباب ترکی فرشته، پرده قصر رومنس، نمایندگی ایران خودرو امیری کد 4017، سیسمونی خورشید کوچولو و فروشگاه تجدد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان آب یزد

ایستگاه اتوبوس سازمان آب یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله اکبر آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله کاشانی، بین کاشانی 34 و بلوار امام جعفر صادق قرار دارد. ایستگاه اتوبوس سازمان آب یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سازمان آب یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سازمان آب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه چمران
  آیت الله کاشانی، بین بهار و مدرس
 • ایستگاه اتوبوس بصیر
  آیت الله کاشانی، بلوار امام جعفر صادق
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان کیخسروی
  چمران، چمران 6
 • ایستگاه اتوبوس خیابان چمران
  چمران، بین چمران 5 و 7
 • ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی
  مسکن، بین رهبر و دهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سازمان آب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سازمان آب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سازمان آب ندارد.
  neshan logo