info
عکس آجیل و خشکبار امیر
category

آجیل و خشکبار امیر اصفهان

فروشگاه آجیل و خشکبار

درباره‌ی آجیل و خشکبار امیر

آجیل و خشکبار امیر (فروشگاه آجیل و خشکبار) در اصفهان و خیابان شهید داوود خدامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید چندمنظوره و همچنین مسجد قبا، شهر گل، داروخانه صحت، فروشگاه اینترنتی کالاریا و قرض الحسنه انصار المهدی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آجیل و خشکبار امیر اصفهان

فروشگاه آجیل و خشکبار امیر اصفهان در شهر اصفهان، محله 24 متری و قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09133674067) تماس بگیرید. فروشگاه آجیل و خشکبار امیر اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله 24 متری به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند خشکبار سادات، آجیل و خشکبار علی و برنج و خشکبار دشتستان در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه آجیل و خشکبار امیر اصفهان برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آجیل و خشکبار امیر اصفهان می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بنفشه قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه آجیل و خشکبار امیر اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. اگر تصویری از فروشگاه آجیل و خشکبار امیر اصفهان دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد آجیل و خشکبار امیر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 27 شهریور ماه 1402

  طرز رفتارش فروشنده خیلی ناپسند و زننده هست

 • avatar
  کیان
  جمعه 20 آبان ماه 1401

  انواع اجیل و تنقلات باقیمت مناسب

 • avatar
  صالح
  دوشنبه 06 دی ماه 1400

  عالی


سایر فروشگاه‌های آجیل و خشکبار که در محدوده آجیل و خشکبار امیر واقع شده‌اند:

 • خشکبار سادات
  لاله جنوبی، بین قربانی و شهید ذاکری
 • آجیل و خشکبار علی
  (5.0)
  شیخ طوسی شرقی، رسول رمضانی
 • برنج و خشکبار دشتستان
  (5.0)
  عسگریه، دشتستان، زهره
 • شهر آجیل
  (3.3)
  پروین اعتصامی، دوازده متری شهید بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط oraee56 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 06 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آجیل و خشکبار امیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 06 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آجیل و خشکبار امیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آجیل و خشکبار امیر ندارد.
  neshan logo