info
عکس ایستگاه اتوبوس شهر زیبا دو
category

ایستگاه اتوبوس شهر زیبا دو محله شهر زیبا، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهر زیبا دو

ایستگاه اتوبوس شهر زیبا دو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر زیبا تهران و بلوار آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهر زیبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه جینو، فلافل آقاجون، کافی نت عرفان، مجتمع تجاری اداری میلاد و داروخانه دکتر نظیری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهر زیبا دو تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهر زیبا دو تهران است که در محله شهر زیبا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله کاشانی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهر زیبا دو تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهران است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شهید مفتح را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهر زیبا دو تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهر زیبا دو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرداران شهید
  بزرگراه شهید همت، کوهسار، بین سردار و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس مطهری غربی
  بلوار آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • ایستگاه اتوبوس الغدیر
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • ایستگاه اتوبوس مطهری شرقی
  بلوار آیت الله کاشانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهر زیبا دو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهر زیبا دو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهر زیبا دو ندارد.
  neshan logo