info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه ژنرال واعظ
category

ایستگاه اتوبوس کوچه ژنرال واعظ محله خیرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه ژنرال واعظ

ایستگاه اتوبوس کوچه ژنرال واعظ (ایستگاه اتوبوس) در محله خیرآباد یزد و خیابان معراج(کارتن سازی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله خیرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اسپرت جوکار، دفتر بیمه نوین نمایندگی میرغفوری، مزون کوک طلایی، دبیرستان پسرانه علی سهیلی و عمده فروشی عسل صلوات برمحمد (ص) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه ژنرال واعظ یزد

در شهر یزد، محله خیرآباد ، ایستگاه اتوبوس کوچه ژنرال واعظ یزد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین بن بست 41 و معراج 43 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوچه ژنرال واعظ یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه ژنرال واعظ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاملو
  همافر، ایمان، بین ایمان 8 و گل افشان
 • ایستگاه اتوبوس پیش دانشگاهی برازنده
  شهید جوکار
 • ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده
  شهید جوکار، تهرانی
 • ایستگاه اتوبوس گردباف
  آزادگان، بین 21 آزادگان و 23 ازادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه ژنرال واعظ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه ژنرال واعظ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه ژنرال واعظ ندارد.
  neshan logo