info
عکس آرایشگاه مردانه VIP
category

آرایشگاه مردانه VIP اصفهان

درباره‌ی آرایشگاه مردانه VIP

آرایشگاه مردانه VIP (آرایشگاه) در اصفهان و خیابان دوم (۲) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه شهدا و پاساژ سپاهان و همچنین کارگزاری مبین سرمایه اصفهان، هتل پارسیان کوثر اصفهان، Poytek پویتک (شتابدهنده و فضای کار اشتراکی)، رستوران آرا خوان و بیمه سامان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو سی و سه پل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آرایشگاه‌های که در محدوده آرایشگاه مردانه VIP واقع شده‌اند:

 • پیرایش مولند (مرجع تخصصی کراتین و رنگ مو)
  نظر شرقی، بین توحید و شهید زارعی 11
 • آرایشگاه حنایی (نارسیس)
  نظر شرقی، بین توحید و جوهری
 • آرایشگاه حمید یوسفی
  نظر شرقی، بین پورمعراج و مهر
 • پیرایشگاه مردانه
  چهار باغ بالا، بین پورمعراج و نظر
 • آرایشگاه مردانه پوریا
  چهار باغ بالا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط setare.soheil.72 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشگاه مردانه VIP اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشگاه مردانه VIP در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشگاه مردانه VIP ندارد.
  neshan logo