عکس شرکت مسافربری لوان نور
category

شرکت مسافربری لوان نور (اصفهان)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان اصفهان اصفهان بلوار کاوه، بین سعدی و تابش، ترمینال کاوه، سالن شماره یک، تعاونی 8

موقعیت شرکت مسافربری لوان نور اصفهان را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اصفهان را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شرکت مسافربری لوان نور (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در اصفهان و خیابان ابن سینا واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار صفا و همچنین ترمینال کاوه، هتل کاوه، تعاونی مسافربری عدل، مسجد امام حسن مجتبی (ع) و جیگرکی و کتف و بال کاووس خان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو پايانه کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر شرکت مسافربری لوان نور


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: بلوار کاوه، بین سعدی و تابش، ترمینال کاوه، سالن شماره یک، تعاونی 8

تلفن تماس: 03134359080

وب‌سایت رسمی: levannour.com


سایر پایانه‌های که در محدوده شرکت مسافربری لوان نور واقع شده‌اند:

 • ترمینال کاوه
  (4.1)
  بلوار کاوه
 • شرکت مسافربری همسفر
  (4.0)
  بلوار کاوه، رستگار، ابن سینا، بین سعدی و تابش
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صادق (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت مسافربری لوان نور اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت مسافربری لوان نور اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت مسافربری لوان نور اصفهان ندارد.