عکس تعاونی مسافربری عدل مشاهده در نقشه نشان
category

تعاونی مسافربری عدل (اصفهان)

آژانس مسافرتی
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بلوار کاوه، رستگار، ابن سینا، بین سعدی و تابش

موقعیت تعاونی مسافربری عدل یکی از آژانس‌های مسافرتی و گردشگری خوب منطقه اصفهان را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


تعاونی مسافربری عدل (آژانس مسافرتی) در اصفهان و خیابان ابن سینا واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار صفا و همچنین ترمینال کاوه، هتل کاوه، اداره گاز منطقه ۵ اصفهان، جیگرکی و کتف و بال کاووس خان و خودپرداز بانک گردشگری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این آژانس یکی از آژانس‌های مسافرتی و گردشگری خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو پايانه کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، بلوار کاوه، رستگار، ابن سینا، بین سعدی و تابش

وب‌سایت رسمی: adlesfahan.com


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سمندری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعاونی مسافربری عدل اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

دفتر شرکت آژانس مسافرتی مسافرت سفر هواپیمایی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد تعاونی مسافربری عدل

 • avatar
  بهاری (شهریار سطح ۶) جمعه 17 اردیبهشت ماه 1400

  نمیتوان از اخلاق کارکنان و کیفیت اتوبوس ها چشم پوشی کرد، فقط در این اوضاع کرونایی کسی نبود که به مسافرین و راننده که ماسک نداشتند تذکر دهد.

 • avatar
  هوشنگ (شهریار سطح ۶) دوشنبه 06 اردیبهشت ماه 1400

  اتوبوسای خوبی داره سفر امنی داشتیم

 • avatar
  اسماعیلی (شهریار سطح ۳) پنجشنبه 17 تیر ماه 1400

  برخوردشون خوب بود و نظم خوبی هم داشتن و اتوبوس هاشون هم نسبتا جدید بود طول سفر هم خوب بود فقط کمی بیشتر اگه توی این شرایط رعایت موارد بهداشتی سخت گیرانه تر باشه بهتره

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تعاونی مسافربری عدل اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعاونی مسافربری عدل اصفهان ندارد.
neshan logo