info
عکس ایستگاه اتوبوس پل ابوذر
category

ایستگاه اتوبوس پل ابوذر محله کشتارگاه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل ابوذر

ایستگاه اتوبوس پل ابوذر (ایستگاه اتوبوس) در محله کشتارگاه اراک و خیابان میرزای شیرازی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله کشتارگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز کشتارگاه و همچنین دبیرستان امام باقر(ع)، خدمات برق و باتری سازی محمودی، باشگاه آوا، دنیای لنت و سوپر ی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل ابوذر اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس پل ابوذر اراک است که در محله کشتارگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در میرزای شیرازی شمالی، بین منصوری و حافظ 3 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل ابوذر اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مغرب قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل ابوذر اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل ابوذر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای مولوی
  بلوار قائم مقام فراهانی، زرین
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه خیبر
  داوران، بین نجاتی و چهار راه خیبر
 • ایستگاه اتوبوس واشقانی 1
  بلوار فتحعلی واشقانی فراهانی، بین شیخ مفید و بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  شهدا، بین بلوار قائم مقام فراهانی و مشهد
 • ایستگاه اتوبوس واشقانی 2
  بلوار فتحعلی واشقانی فراهانی، جهاد نصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل ابوذر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل ابوذر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل ابوذر ندارد.
  neshan logo