info
عکس گالری هنرهای تجسمی گذار
category

گالری هنرهای تجسمی گذار محله نیاوران، تهران

درباره‌ی گالری هنرهای تجسمی گذار

گالری هنرهای تجسمی گذار (موزه) در محله نیاوران تهران و خیابان فیضیه واقع شده است. این مکان یکی از دو موزه در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، بیمارستان فرهنگیان باهنر، چنار جماران و مرکز خرید نارون و همچنین نانکده گندم طلا، رستوران Rendezvous، هنرستان فیضیه، حسینیه شیرازیها و کافه هاگ قرار گرفته است.
سایر موزه‌ها که در محدوده گالری هنرهای تجسمی گذار واقع شده‌اند:

 • نگارستان جماران
  (2.5)
  یاسر، سوده، نیایش، امینیان
 • خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی
  (3.6)
  یاسر، سوده، نیایش، یاران، بین حسنی کیا و چوبینه
 • موزه خودروهای اختصاصی شاه
  (4.2)
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تارا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گالری هنرهای تجسمی گذار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گالری هنرهای تجسمی گذار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گالری هنرهای تجسمی گذار ندارد.
  neshan logo