info
عکس ایستگاه اتوبوس نیاوران
category

ایستگاه اتوبوس نیاوران (محله نیاوران، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نیاوران

ایستگاه اتوبوس نیاوران (ایستگاه اتوبوس) در محله نیاوران تهران و خیابان پور ابتهاج (دارآباد) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رضایی، مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران، کاخ موزه نیاوران و کراتین الماس رویال و همچنین کافه کارزین، موزه خودروهای اختصاصی شاه، ساندویچ باماهاس، حسینیه و تکیه نیاوران و پایگاه تجمیعی مجموعه تاریخی نیاوران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیاوران تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس نیاوران تهران است که در محله نیاوران قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، بین جهانشاهی و تکیه بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نیاوران تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس البرز قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نیاوران تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیاوران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اقدسیه
  پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین فیروزبخش و پارک چهارم
 • ایستگاه اتوبوس منظریه
  باهنر، بین آقایی و پونک
 • ایستگاه اتوبوس کاشانک
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، تقاطع صبوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیاوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیاوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیاوران ندارد.
  neshan logo