عکس ایستگاه اتوبوس اقدسیه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس اقدسیه (محله کاشانک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین فیروزبخش و پارک چهارم

موقعیت ایستگاه اتوبوس اقدسیه در محله کاشانک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس اقدسیه (ایستگاه اتوبوس) در محله کاشانک تهران و خیابان موحد دانش - اقدسیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آوا سنتر و همچنین رستوران چیز فکتوری، مرکز خرید اقدسیه، سفارت جمهوری خلق چین، شیرینی فروشی وانیلا و تالار صاحب قرانیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اقدسیه

ایستگاه اتوبوس اقدسیه در شهر تهران، محله کاشانک و خیابان موحد دانش - اقدسیه قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین فیروزبخش و پارک چهارم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اقدسیه عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو اقدسیه قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس اقدسیه و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین فیروزبخش و پارک چهارم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اقدسیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاشانک
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، تقاطع صبوری
 • ایستگاه اتوبوس دیباجی
  لواسانی، بین گل یخ و دیباجی
 • ایستگاه اتوبوس قنات
  باهنر، تقاطع ناطقیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اقدسیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اقدسیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اقدسیه ندارد.
  neshan logo