info
عکس ایستگاه اتوبوس اقدسیهعکس ایستگاه اتوبوس اقدسیه
category

ایستگاه اتوبوس اقدسیه محله صاحبقرانیه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اقدسیه

ایستگاه اتوبوس اقدسیه (ایستگاه اتوبوس) در محله صاحبقرانیه تهران و خیابان موحد دانش - اقدسیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله صاحبقرانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اطلس مال و همچنین رستوران چیز فکتوری، کافه بیکری روستار، شیرینی فروشی وانیلا، مرکز خرید آواسنتر و طهران باربیکیو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اقدسیه تهران

ایستگاه اتوبوس اقدسیه تهران در شهر تهران، محله صاحبقرانیه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین فیروزبخش و پارک چهارم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اقدسیه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو اقدسیه قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس اقدسیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اقدسیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاشانک
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)
 • ایستگاه اتوبوس دیباجی
  لواسانی، بین گل یخ و دیباجی
 • ایستگاه اتوبوس قنات
  باهنر، بین شهید سعید ناطقیان و اختصاصی ناطقیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اقدسیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اقدسیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اقدسیه ندارد.
  location استان تهران، تهران، پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین فیروزبخش و پارک چهارم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo