info
عکس تاکسی سرویس البرز
category

تاکسی سرویس البرز محله نیاوران، تهران

تاکسی تلفنی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاکسی سرویس البرز

تاکسی سرویس البرز (تاکسی تلفنی) در محله نیاوران تهران و خیابان شفیعی واقع شده است. این آژانس یکی از سه تاکسی تلفنی در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی نور افشار و کراتین الماس رویال و همچنین دندانپزشکی دکتر محمد ملک پور، نانوایی جمال آباد، سوپر 110، مجتمع آموزشی دانا و خشکشویی راما قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این آژانس یکی از آژانس‌های تاکسی تلفنی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس البرز واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس البرز
  (5.0)
  شفیعی، بین میدان خبیر و آمنه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کریمی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس البرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس البرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس البرز ندارد.
  neshan logo