عکس مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران مشاهده در نقشه نشان
category

مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران (محله کاشانک، تهران)

مجموعه‌ای از کاخ‌ها و موزه‌های دیدنی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پاسداران

موقعیت مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران یکی از مکان‌های دیدنی خوب منطقه در محله کاشانک تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

مجموعه دیدنی کاخ نیاوران یک مجموعه فرهنگی تاریخی به مساحت 11 هکتار در شمال تهران است که بناهای مختلف آن از دوران قاجار و پهلوی به جای مانده‌اند.
محوطه خوش آب و هوای نیاوران شامل کاخ های نیاوران، صاحبقرانیه، کوشک احمدشاهی، موزه جهان نما، موزه حوضخانه، کتابخانه و موزه خودروهای اختصاصی سلطنتی کاخ می‌باشد.
امروزه فضای این کاخ‌ها و بناهای تاریخی به موزه تغییر کاربری داده و مجموعه‌ای بی نظیر برای دوستداران تاریخ اعصار گذشته در معرض دید قرار گرفته‌اند.
مجموعه کاخ نیاوران همه روزه پذیرای بازدیدکنندگان است و در محوطه باز آن فضایی مخصوص کافی‌شاپ و رستوران جهت استراحت و صرف خوراکی در نظر گرفته شده است.
برای بازدید از مجموعه نیاوران با خودروی شخصی پیشنهاد میشود وارد میدان باهنر در انتهای خیابان نیاوران شده و دنبال جای پارک بگردید.


مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران (مکان دیدنی) در محله کاشانک تهران و خیابان پاسداران واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کاخ موزه نیاوران و اطلس مال و همچنین پیتزا چمن، رستوران مس توران، کافه کارزین، کاخ موزه صاحبقرانیه و پایگاه تجمیعی مجموعه تاریخی نیاوران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های دیدنی خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پاسداران

تلفن تماس: 02122282012

وب‌سایت رسمی: niavaranmu.ir

ساعت کاری مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران

 • شنبه09:00 - 16:00
 • یک‌شنبه09:00 - 16:00
 • دوشنبه09:00 - 16:00
 • سه‌شنبه09:00 - 16:00
 • چهارشنبه09:00 - 16:00
 • پنج‌شنبه09:00 - 16:00
 • جمعه09:00 - 16:00

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعید (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

کاخ کاخهای جاهای مکان محل های جاذبه دیدنی گردشگری توریستی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 بهمن ماه 1401

نظرات کاربران در مورد مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران

 • avatar
  Neshan (شهریار سطح ۸) جمعه 22 بهمن ماه 1400

  کاخ نیاوران یا کاخ موزه نیاوران، در گوشه شمال شرقی باغ نیاوران قرار دارد.[۱] این کاخ در مجموعه باغ نیاوران در میدان نیاوران شهر تهران واقع شده و مساحت آن حدود ۱۱ هکتار است. کاخ نیاوران اقامتگاه تابستانی محمدرضا شاه پهلوی بود. این کاخ یکی از مکان‌های شاخص گردشگری در شهر تهران است.[۲] این باغ در کنار روستایی که «گُرده وی» یا «گُرده به» خوانده می‌شد و در نیاوران قرار داشت، به جای نیزاری که در همسایگی روستا واقع بود ساخته شد. باغ ییلاقی فتحعلی‌شاه قاجار که در این نیزار ایجاد شد را «نی آوران» نامیدند که بعد به «نیاوران» مشهور شد.[۳] محمدشاه نیز در همین باغ بنای کوچکی بنا کرد و به دنبال اوناصرالدین‌شاه قاجار «کاخ صاحبقرانیه» را در این باغ ساخت. آخرین بنایی که در دوران قاجار در این باغ ساخته شد، عمارت کوشک احمدشاهی است. عملیات احداث این کاخ به دستور محمدرضا شاه پهلوی در سال ۱۳۳۷ آغاز گردید و در سال ۱۳۴۶ به اتمام رسید.[۱] در زمان فتحعلی شاه قاجار کاخ کوچکتری در محل فعلی کاخ نیاوران قرار داشت که تخریب و کاخ نیاوران به جای آن ساخته شد.[۴] این بنا با مساحتی در حدود ۹۰۰۰ مترمربع در دو طبقه و یک نیم طبقه احداث و در ابتدا به عنوان محلی برای پذیرایی میهمانان خارجی در نظر گرفته شد، اما پس از پایان ساخت به محل سکونت محمدرضا پهلوی و خانواده‌اش اختصاص یافت.[۱] کاخ نیاوران را محسن فروغی طراحی کرد.[۱][۵]همچنین گچ‌بری توسط استاد عبداللهی، آینه‌کاریتوسط استاد علی‌اصغر و کاشی‌کاری نمای خارجی توسط استاد ابراهیم کاظم‌پور انجام شده‌است.[۱] طبقه همکف این بنا شامل سرسرای بزرگی است که کلیه اتاق‌ها در اطراف آن شکل گرفته‌اند. از آن اتاق‌ها می‌توان به سینمای اختصاصی، اتاق غذاخوری، سالن پذیرایی، اتاق انتظار و راهروهای فرعی و همچنین تالار آبی اشاره کرد.[۱] در نیم طبقه این بنا اتاق کار، اتاق کنفرانس و دفتر منشی فرح دیبا و اتاق خواب لیلا و اتاق ندیمه او قرار دارد. در طبقه سوم اتاق خواب و استراحتگاه نیمروزی محمدرضا پهلوی،[۱] اتاق آرایش و لباس فرح دیبا و همچنین اتاق‌های فرزندان شاه و ندیمه‌هایشان قرار دارد.لباس های مجلسی و نفیس فرح که در سال های گذشته در اتاق خواب شاه و شهبانو در کنار لباس نظامی شاه دیده میشد هم اکنون دیده نمی شود. مجموعهای نفیس از تابلوهای نقاشی هنرمندان ایرانی و خارجی، ظروف چینی کارخانه‌های سور فرانسه و رزنتالآلمان و اشیاء تزیینی و همچنین مجموعه فرشهای نفیس ایرانی زینت بخش این فضاها بوده‌اند.[۶] در سال ۱۳۵۷ این کاخ به دست مردم انقلابی ایران رسید و در سال ۱۳۶۰ به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل داده شد. در سال ۱۳۶۵ کاخ موزه نیاوران برای اولین بار گشایش یافت. در سال ۱۳۶۸مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی در محل مدرسه اختصاصی راه‌اندازی شد و یکسال بعد فضاهای جانبی آن به خوابگاه پسران اختصاص یافت. در سال‌های بعد موزه جهان‌نما (۱۳۷۶)، کاخ صاحبقرانیه (۱۳۷۷) و کوشک احمدشاهی (۱۳۷۹) نیز در معرض بازدید عموم قرار گرفت.

  10
 • avatar
  امیر (شهریار سطح ۴) جمعه 23 مهر ماه 1400

  آدم دوست داره برگرده به اون دوران کاش میتونستم تو اون دوران از این مجموعه دیدن میکردم

  10
 • avatar
  bahrami (شهریار سطح ۶) دوشنبه 24 تیر ماه 1398

  واقعا بی نظیره اینکه فکر کنی چه کسایی اینجا زندگی کردن و چه اتفاقاتی افتاده

  10
 • avatar
  رضا (شهریار سطح ۹) جمعه 06 خرداد ماه 1401

  در زمان فتحعلی شاه قاجار این باغ در نی‌زار ساخته شد که به همین دلیل به نی‌آوران مشهور شد و در گذر زمان نیز نام نیاوران به خود گرفت. بعدا محمد شاه، بنای کوچکی در میان این باغ ساخت و سپس ناصرالدین شاه بنای با شکوه صاحبقرانیه را در آن بنا نهاد. محمدرضا پهلوی نیز بناهای کوچک باغ را تخریب کرد و کاخی مدرن برای سکونت خود احداث کرد و تا زمان خروج از ایران در همین بنا سکونت داشت و از کاخ صاحبقرانیه نیز به عنوان محل کار استفاده می‌کرد. کاخ نیاوران دارای طرحی ایرانی-اروپایی است که از دو طبقه و یک نیم طبقه تشکیل شده است.

  9
 • avatar
  ༺Ʀổʱỵ༻ (شهریار سطح ۹) یکشنبه 27 شهریور ماه 1401

  یکی از زیباترین و مدرن ترین کاخ های تمام دوران شاهنشاهی ایران است این کاخ در ضلع شمال شرقی باغ نیاوران قرار دارد گفته میشود این باغ در زمان فتحعلی شاه قاجار در زمین نی زاری ایجاد شد به همین دلیل نام این باغ را نی آوران گذاشتند که در طول زمان و تغییر گویش فارسی به نیاوران تبدیل گردید پس از مرگ فتحعلی شاه ، محمد شاه قاجار بنای کوچکی در آن ایجاد کرد پس از محمد شاه ، ناصرالدین شاه کاخ بسیار زیبا و باشکوهی را در همین باغ نیاوران بنا کرد و نامش را کاخ صاحبقرانیه گذاشت و آخرین شاه قاجار هم احمد شاه بنای کوچکی در این باغ ایجاد کرد و نامش را عمارت کوشک گذاشت پس از پایان سلسه قاجار و روی کار آمدن پهلوی رضا شاه از این عمارت های قجری استفاده میکرد تا زمان محمد رضای پهلوی که دستور ساخت کاخی مدرن و جدید را در همین باغ داد که حاصل آن همین کاخ نیاوران مدرن و زیبایی است که میبینید همه کاخ های کوچک و عمارت ها را بجز کوشک و صاحبقرانیه را تخریب کرد و به جای آنها این کاخ را ساخت و شد محل سکونت اصلی شخص شاه و فرزندانش این کاخ شامل دو طبقه و یک نیم طبقه است طبقه همکف شامل یک سالن بزرگ که بسیاری از اتاق ها دور تا دور آن قرار گرفته این اتاق ها شامل سینما،غذاخوری،لباس های شاه،انتظار و... در نیم طبقه هم اتاق کار خود شاه،کنفرانس و چند اتاق خواب طبقه سوم هم شامل اتاق خواب فرزندان شاه،اتاق آرایش و اتاق لباس های فرح است این کاخ شامل فرش های نفیس و تابلو های نقاشی بسیار زیبا و اشیاء بسیار زیبا و گران بهاست پیشنهاد میکنم حتما از این کاخ زیبا و باشکوه دیدن کنید

  7
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۷) یکشنبه 04 اردیبهشت ماه 1401

  کاخ نیاوران همچون کاخ سعدآباد مجموعه ای سلطنتی و به یادکار مانده از دو دوره قاجار و پهلوی است این مجموعه ابتدا اقامتگاه ییلاقی شاهان قاجار بوده است و در زمان محمد رضا شاه پهلوی برخی از مجموعه های کوچک این باغ تخریب شد و کاخ نیاوران با سبکی مدرن ساخته شد بخش های دیدنی کاخ نیاوران شامل کاخ صاحبقرانیه کاخ اختصاصی کوشک احمد شاهی موزه جهان‌نما کتابخانه سلطنتی موزه خودرو های سلطنتی و باغ کتیبه است.

  7
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) پنجشنبه 29 مهر ماه 1400

  اینا تاریخ سرزمینمونه،باعث افتخاره اینجور مکان ها

  7
 • avatar
  آتلیه فوتونی نی9931694309 (شهریار سطح ۸) سه شنبه 28 تیر ماه 1401

  بسیار عالی

  5
 • avatar
  بهزاد (شهریار سطح ۸) شنبه 18 تیر ماه 1401

  حتما ازین مجموعه دیدن بفرمایید، بسیار زیبا و عبرت آموز هست

  5
 • avatar
  پاشایی (شهریار سطح ۲) شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران مکانی تاریخی و بسیار زیبا که در یکی از بهترین مناطق تهران است و مکان بسیار آرامی است.

  5
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۹) دوشنبه 16 اسفند ماه 1400

  کاخ نیاوران یا کاخ موزه نیاوران، در گوشه شمال شرقی باغ نیاوران قرار دارد.  این کاخ در مجموعه باغ نیاوران در میدان نیاوران شهر تهران واقع شده و مساحت آن حدود ۱۱ هکتار است. کاخ نیاوران اقامتگاه تابستانی پهلوی دوم بود. این کاخ یکی از مکان‌ های شاخص گردشگری در شهر تهران است ین باغ در کنار روستایی که «گُرده وی» یا «گُرده به» خوانده می‌شد و در نیاوران قرار داشت، به جای نیزاری که در همسایگی روستا واقع بود ساخته شد. باغ ییلاقی فتحعلی‌ شاه قاجار که در این نیزار ایجاد شد را «نی آوران» نامیدند که بعد به «نیاوران» مشهور شد.  محمدشاه نیز در همین باغ بنای کوچکی بنا کرد و به دنبال او ناصرالدین‌شاه قاجار «کاخ صاحبقرانیه» را در این باغ ساخت. آخرین بنایی که در دوران قاجار در این باغ ساخته شد، عمارت کوشک احمدشاهی است در سال ۱۳۵۷ این کاخ به دست مردم انقلابی ایران رسید و در سال ۱۳۶۰ به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل داده شد. در سال ۱۳۶۵ کاخ موزه نیاوران برای اولین بار گشایش یافت. در سال ۱۳۶۸ مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی در محل مدرسه اختصاصی راه‌ اندازی شد و یکسال بعد فضاهای جانبی آن به خوابگاه پسران اختصاص یافت. در سال‌ های بعد موزه جهان‌ نما (۱۳۷۶)، کاخ صاحبقرانیه (۱۳۷۷) و کوشک احمدشاهی (۱۳۷۹) نیز در معرض بازدید عموم قرار گرفت این بنا امروزه به‌عنوان موزه در معرض دید عموم قرار دارد. ساعت کار این مجموعه همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۷ می‌باشد

  4
 • avatar
  mobin (شهریار سطح ۴) سه شنبه 14 دی ماه 1400

  در ایام کرونا باز هست؟

  4
 • avatar
  mohammadamin (شهریار سطح ۶) شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  مکان تفریحی بسیار زیبا با حال و هوای عالی . مناسب برای آموزش. اطلاع رسانی درمورد زمان بسته شدن مجموعه ها نداره

  4
 • avatar
  نبوی پور (شهریار سطح ۲) شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران درتهران واقع شده است. این کاخ درنزدیکی پارک نیاوران قراردارد. فضای سبزاین کاخ درتمام فصل های سال سرسبز و دیدنی است

  4
 • avatar
  کاوه فیروزی (شهریار سطح ۴) جمعه 04 شهریور ماه 1401

  مکانی تاریخی و فرهنگی و آروم جای قشنگی و تاریخ رو به رخ می‌کشه

  3
 • avatar
  شیروانی فیل آبادی (شهریار سطح ۱۲) پنجشنبه 19 اسفند ماه 1400

  مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در باغ بزرگی به مساحت حدود 11 هکتار در شمال تهران قرار دارد که از زیبایی و جذابیت طبیعی و تاریخی فراوانی برخوردار می باشد. بناهای این مجموعه متعلق به دوره های قاجار و پهلوی می باشد. ابتدا شاهان قاجار این مکان خوش آب و هوا را جهت اقامت ییلاقی خویش برگزیدند. فتحعلی شاه قاجار برای تفریحات تابستانی خود دستور می دهد تا در منطقه ای خوش آب و هوا خارج از شهر تهران که وسعتی بسیار کمتر از امروز داشت باغی مصفا بسازند. درکنار روستایی که «گُرده وی» یا «گُرده به» خوانده می شد و در نیاوران امروز قرار داشت به جای نیزاری که در همسایگی روستا واقع بود باغ را ساختند. باغ ییلاقی فتحعلی شاه که در جای نیزار ایجاد شد را «نی آوران» نامیدند که بعدها به نام «نیاوران» مشهور شد. محمدشاه نیز در همین باغ بنای کوچک و ساده ای بنا کرد و به دنبال او ناصرالدین شاه «کاخ صاحبقرانیه» را در این باغ ساخت. آخرین بنایی که در دوران قاجار در این باغ ساخته شد مشهور به کوشک احمدشاهی است. در زمان حکومت پهلوی دوم، برخی از بناهای کوچک این باغ تخریب شد و کاخ نیاوران با سبکی مدرن جهت سکونت وی و خانواده اش ساخته شد. اکنون محوطه کاخ شامل کاخ اختصاصی نیاوران، کاخ صاحبقرانیه و موزه حوضخانه، کوشک احمدشاهی، موزه جهان نما، کتابخانه اختصاصی، موزه خودروهای اختصاصی کاخ نیاوران و باغ کتیبه ها می باشد.

  3
 • avatar
  عبدالجبار (شهریار سطح ۴) چهارشنبه 18 فروردین ماه 1400

  کاخ نیاوران مکانی بزرگ و زیبا و تاریخی با امکانات بازدیدی نسبتا خوب

  3
 • avatar
  حامد هایپر (شهریار سطح ۳) سه شنبه 29 آذر ماه 1401

  واقعاً عالی جای بسیار قشنگ و بسیار تاریخی و زیبای قسمتی داره توی کاخ نیاوران به نام باغ کتیبه‌ها این باغ خیلی قشنگه و چیزی که اونجا واقعاً نظر منو به خودش جلب کرد دیدن دیدن درخت های چنار اونجا بود که اگر شما برید اونجا می بینید که رو هر چنار ۴ تا ۱۰ تا چشم در اومده یعنی جاهایی که شاخه ها بریده شدن و خشک شدن روی پوست درخت به صورت چشم ظاهر شدن این صحنه واقعاً عجیب و واقعاً قشنگ و البته دلگیر بود خوب این کاخ کاخ پادشاهی ماست و میشه گفت که هنوز چشمشون دنبال اینجاست و اینجا هیچ وقت روی خوش نشون نخواهد داد برای مسئولین

  2
 • avatar
  AP (شهریار سطح ۷) دوشنبه 21 شهریور ماه 1401

  خیلی قشنگه

  2
 • avatar
  کیان (شهریار سطح ۷) سه شنبه 16 فروردین ماه 1401

  مجموعه عالی و تاریخی با فضای خاطره انگیز و معماری زیبا با محیطی که شما را بفکر وا می دارد.در این مجموعه کارشناسان جهت ارائه توضیحات آماده خدمت هستند. لحظاتی خوبی را می‌توان در کنار خانواده محترم تان اینجا سپری نماید. جای پارک خودرو موجود است.

  2
 • avatar
  سید یاسین موسوی (شهریار سطح ۴) چهارشنبه 27 بهمن ماه 1400

  جای نابی است

  2
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) جمعه 05 فروردین ماه 1401

  خیلی مکان دیدنی وخوبی

  2
 • avatar
  حسین ۱۳۶۴ (شهریار سطح ۹) دوشنبه 13 دی ماه 1400

  زیبا وباعث افتخار

  2
 • avatar
  ⭐مرتضی قاسمی⭐ (شهریار سطح ۱۲) پنجشنبه 21 بهمن ماه 1400

  کاخ نیاوران یا کاخ موزه نیاوران، در گوشه شمال شرقی باغ نیاوران قرار دارد.این کاخ در مجموعه باغ نیاوران در میدان نیاوران شهر تهران واقع شده و مساحت آن حدود ۱۱ هکتار است. کاخ نیاوران اقامتگاه تابستانی محمدرضا شاه پهلوی بود. این کاخ یکی از مکان‌های شاخص گردشگری در شهر تهران است.

  2
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۶) یکشنبه 10 اسفند ماه 1399

  تاثر

  2
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) جمعه 20 تیر ماه 1399

  خیلی خوب

  2
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۳) جمعه 20 آبان ماه 1401

  دوستان‌اگر دوره پهلوی بود شماها رو اونجا راه نمیدادن بلکه پای دربان اونجا رو باید ماچ می کردین. طوری ذوق می کنید که انگار این کاخ برای مردم بوده. از سرمایه مردم برای شخص اعلی حضرت بوده ولی مردم حتی نمی تونستن ببینند که چنین کاخی وجود داره.

  1
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۴) پنجشنبه 19 آبان ماه 1401

  بسیار دیدنی و قابل تأمل

  1
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۴) چهارشنبه 04 آبان ماه 1401

  نگهبانی کاخ نیاوران در زمان شاه!

  1
 • avatar
  ایرانگرد (شهریار سطح ۸) جمعه 28 مرداد ماه 1401

  با سلام دوستان کاخ هست دیگه نیاز به تعریف نداره بازدید بفرمایید و لوکیشن خوبی برا عکاسی داره استفاده کنید

  1
 • avatar
  عارفه حیدری (شهریار سطح ۱۰) دوشنبه 09 خرداد ماه 1401

  مجموعه فرهنگی ـ تاریخی نیاوران در باغ بزرگی به مساحت حدود ۱۱ هکتار در شمال تهران قرار دارد که از زیبایی و جذابیت طبیعی و تاریخی فراوانی برخوردار می باشد. بناهای این مجموعه متعلق به دوره های قاجار و پهلوی می باشد.

  1
 • avatar
  حبیب (شهریار سطح ۹) سه شنبه 07 تیر ماه 1401

  غیر قابل وصف بسیار زیبا و دیدنی

  1
 • avatar
  MJS (شهریار سطح ۹) شنبه 03 اردیبهشت ماه 1401

  یه مجموعه از تاریخ سیاسی و... کشور ما

  1
 • avatar
  یاس 210 (شهریار سطح ۶) شنبه 28 اسفند ماه 1400

  تا ساعت 3 ونیم بعدظهر بیشتر باز نیست متاسفانه نشان زده بود تا چهار

  1
 • avatar
  z (شهریار سطح ۲) جمعه 16 دی ماه 1401

  خیلی قشنگ

 • avatar
  sadegh () سه شنبه 06 دی ماه 1401

  ایام تعطیل اواسط هفته باز هست؟

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) شنبه 28 آبان ماه 1401

  خوب بود.ارزش دیدن داشت

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۱) جمعه 08 مهر ماه 1401

  فقط تا ساعت ۴ پذیرش داره که

 • avatar
  صفدرخان (شهریار سطح ۲) یکشنبه 20 شهریور ماه 1401

  عالیه

 • avatar
  ایوبی (شهریار سطح ۵) پنجشنبه 20 مرداد ماه 1401

  مکان دلگشا و فرح بخشی است، برای یک گشت جانانه در روزهای گرم تابستان. مناسب برای عکاسی.

 • avatar
  پژو 206 (شهریار سطح ۸) چهارشنبه 17 فروردین ماه 1401

  بی‌نظیر

 • avatar
  meysam_s (شهریار سطح ۴) چهارشنبه 17 فروردین ماه 1401

  بسیار جای دیدنی هست.البته به بزرگی و جالبی کاخ سعدآباد نیست.

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۵) جمعه 12 فروردین ماه 1401

  محلی که حتما باید اونو بازدید کرد پر از خاطره، عبرت و تاریخ

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۵) پنجشنبه 11 فروردین ماه 1401

  مکان بسیار عالللللللیییییی و زیبا و تماشایی👌👌 واقعا زیباست😍😆

 • avatar
  tati007 (شهریار سطح ۵) شنبه 06 فروردین ماه 1401

  پارکینگ داره؟ ویرایش : پارکینگ نداره باید جای پارک پیدا کنید توصیه میکنم با خودتون خوراکی بیارید . قیمت بسیار بالا است

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) چهارشنبه 03 فروردین ماه 1401

  فوق العاده..مایه افتخار ایران و تهران

 • avatar
  رامتین۲۵۳۵ (شهریار سطح ۸) یکشنبه 01 اسفند ماه 1400

  یاد آور چی بودیم و چی شدیم😔

 • avatar
  دانیل (شهریار سطح ۴) سه شنبه 23 فروردین ماه 1401

  عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران تهران ندارد.
neshan logo