info
عکس شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت
category

شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت محله بهارستان، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت

شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله بهارستان تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه زنجیره‌ای در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پاسارگاد، موزه نقاشی پشت شیشه و بازار ابن سینا و همچنین ساندویچ روبن ، کافه کایوت، موسسه فرهنگی هنری ماهور، مدیریت بهزیستی شهرستان تهران و آژانس هواپیمایی صراط قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو دروازه شمیران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت تهران

فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت تهران در شهر تهران، محله بهارستان و قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (02177533026) تماس بگیرید. فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله بهارستان است و مشتریان زیادی دارد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند جانبو، فروشگاه اسنوکار و فروشگاه یاران دریان قرار دارند.

چطور به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میثاق قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت تهران ایستگاه مترو طالقانی نیز قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت واقع شده‌اند:

 • جانبو
  انقلاب اسلامی، بین نادری و بن بست حیدری
 • فروشگاه اسنوکار
  بهارستان، قائدی، بین والا و مالک
 • فروشگاه یاران دریان
  (1.0)
  ابن سینا، ناطقی، مهران
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hasti.H.Z (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت ندارد.
  location استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت

  شنبه 08:30 تا 12:00 13:30 تا 18:00
  یک‌شنبه 08:30 تا 12:00 13:30 تا 18:00
  دوشنبه 08:30 تا 12:00 13:30 تا 18:00
  سه‌شنبه 08:30 تا 12:00 13:30 تا 18:00
  چهارشنبه 08:30 تا 12:00 13:30 تا 18:00
  پنج‌شنبه 20:30 تا 00:00
  جمعه 00:00 تا 18:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo