info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید میر رحیمی
category

ایستگاه اتوبوس شهید میر رحیمی محله ولایت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید میر رحیمی

ایستگاه اتوبوس شهید میر رحیمی (ایستگاه اتوبوس) در محله ولایت یزد و بلوار فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله ولایت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی ژست و همچنین آموزشگاه موسیقی کوک ، برنج فروشی کلبه سبز شمال، کالای پزشکی ژنوطب یزد، املاک عبدلی و کارواش مدرن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید میر رحیمی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس شهید میر رحیمی یزد است که در محله ولایت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فردوسی، بین میدان دانش آموز و فردوسی 4 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید میر رحیمی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید میر رحیمی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید میر رحیمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان اعلم
  بلواردانشگاه، بین ادب و میدان عالم
 • ایستگاه اتوبوس حجامت
  بلوار آیت الله خامنه ای، بین خامنه ای 19 و 23
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع امین
  فضیلت
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی
  بلوارشهدای گمنام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید میر رحیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید میر رحیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید میر رحیمی ندارد.
  neshan logo