info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
category

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن (محله پاسداران، حمیدیا)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران حمیدیا و خیابان پاسداران ۶۴ واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر پیشخوان پاسداران، پوشاک دشتی، فروشگاه افق کوروش، کامپیوتر دیتاسیستم یزد و مسجد امام حسن مجتبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن حمیدیا

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر حمیدیا، ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن حمیدیا است که در محله پاسداران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاسداران، پاسداران 64 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن حمیدیا عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از حمیدیا دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن حمیدیا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد امام حسن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 84 و 86
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 7
  بلوار شهید دشتی، بلوار ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن ندارد.
  neshan logo