info
عکس خودپرداز بانک مسکن
category

خودپرداز بانک مسکن محله شیراز، تهران

درباره‌ی خودپرداز بانک مسکن

خودپرداز بانک مسکن (خودپرداز) در محله شیراز تهران و خیابان شیرازی واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از بیست و نه خودپرداز در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فونیکس و همچنین بیمارستان دامپزشکی پرشین پت، شرکت دلینو، رستوران پن، کانون سخنوران پارسی زبان و دوردوشی و کابین دوش آدمیرال قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک مسکن واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک اقتصاد نوین
  بزرگراه کردستان، ونک، آرارات جنوبی
 • خودپرداز بانک آینده
  بزرگراه کردستان، اسدآبادی، پنجاه و سوم
 • خودپرداز بانک سامان
  ملاصدرا، خوارزمی
 • خودپرداز بانک ملت
  بزرگراه شهید همت، شهدای دانشجو، شهرداری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک مسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک مسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک مسکن ندارد.
  neshan logo