info
عکس خودپرداز بانک آینده
category

خودپرداز بانک آینده (محله یوسف آباد، تهران)

درباره‌ی خودپرداز بانک آینده

خودپرداز بانک آینده (خودپرداز) در محله یوسف آباد تهران و خیابان پنجاه و سوم واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از چهل و نه خودپرداز در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بام تونل رسالت و همچنین کافه رستوران آوانی، پیتزا هات( یوسف آباد)، بستنی رضا، قنادی رضا و داروخانه شبانه روزی طسوج قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک آینده واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک سرمایه
  بزرگراه کردستان، چهل و یکم، چهل و دوم، اسدآبادی، بین سی و هفتم و سی و پنجم
 • خودپرداز بانک سپه
  خالد اسلامبولی (وزرا)، سی و سوم
 • خودپرداز بانک مسکن
  ملاصدرا، شیرازی، بین اتحاد و فلاحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط parsa (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک آینده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک آینده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک آینده ندارد.
  neshan logo