info
عکس سوپر مواد غذایی سلیمانی
category

سوپر مواد غذایی سلیمانی اصفهان

فروشگاه مواد غذایی
4.0
3 رای

درباره‌ی سوپر مواد غذایی سلیمانی

سوپر مواد غذایی سلیمانی (فروشگاه مواد غذایی) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی، شهرک قدس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز جراحی و درمانگاه شبانه روزی کسری، مسجد المهدی، بانک مسکن، فست فود آبادان و نانوایی قدس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه سوپر مواد غذایی سلیمانی اصفهان

فروشگاه سوپر مواد غذایی سلیمانی اصفهان در شهر اصفهان، محله شهرک قدس، واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 03133243276 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه سوپر مواد غذایی سلیمانی اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک قدس به شمار می‌رود. سوپر مارکت ، برنج سرای کوثر و مواد غذایی امام رضا از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه سوپر مواد غذایی سلیمانی اصفهان برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سوپر مواد غذایی سلیمانی اصفهان را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مارچین قرار دارد. ایستگاه مترو قدس هم در نزدیکی فروشگاه سوپر مواد غذایی سلیمانی اصفهان قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه سوپر مواد غذایی سلیمانی اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه سوپر مواد غذایی سلیمانی اصفهان دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مواد غذایی سلیمانی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  شهدای عاشق آباد، 17، اتحاد، بین اتحاد و عطار
 • برنج سرای کوثر
  شهدای عاشق آباد، 4
 • مواد غذایی امام رضا
  شهید اسماعیلی، بین اعظم و آسیاب
 • فروشگاه مواد غذایی
  شهدای مارچین، بین مهدیان و گلشن
 • سوپر مارکت مواد غذایی قائم
  (5.0)
  شهدای بابوکان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hamid_Z (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مواد غذایی سلیمانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مواد غذایی سلیمانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مواد غذایی سلیمانی ندارد.
  neshan logo