info
عکس شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران
category

شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران محله شیراز، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران

شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله شیراز تهران و خیابان خوارزمی واقع شده است. این اداره یکی از سیزده اداره و سازمان دولتی در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و همچنین بیمارستان تخصصی دندانپزشکی شهید شکری، فروشگاه ملاصدرا، بوستان خوارزمی، شرکت آرشین آذرمهر و سفره خانه ملاصدرا قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران واقع شده‌اند:

 • صندوق حمایت از سرمایه گذاری زیست فناوری
  شیخ بهائی، صائب تبریزی شرقی، بین خورشید و شیرازی
 • شرکت تولیدی گاز لوله
  ملاصدرا
 • پست برق شیخ بهایی
  شیخ بهائی، همت
 • شبکه لرزه نگاری تهران
 • سازمان مدیریت صنعتی
  (3.0)
  کارگر شمالی، دوم، نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اصغرپور (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران ندارد.
  neshan logo