info
عکس بانک تجارت
category

بانک تجارت محله دیلمان، ری

درباره‌ی بانک تجارت

بانک تجارت (بانک) در محله دیلمان ری و خیابان امام حسین واقع شده است. این مکان یکی از هشت بانک در محله دیلمان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری و مسکونی نگین راگا و همچنین سالن زیبایی شایسته نو، کترینگ سرخ پوست، دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهر ری امیری پور کد 1402301169، فلافل دوکوهه و شیرینی فروشی ضیافت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک تجارت ری

بانک تجارت ری را می‌توانید در شهر ری، محله دیلمان پیدا کنید. بانک تجارت ری را می‌توان از بانک‌های خوب محله دیلمان برشمرد. بانک‌های بانک سپه، بانک قوامین و بانک صادرات شعبه سه راه سیمان هم در محدوده این بانک قرار دارند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک تجارت ری برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک تجارت ری در ایستگاه اتوبوس میدان شهرری پیاده شوید.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. به یاد داشته باشید اگر به بانک تجارت ری مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک تجارت ری را ببینید. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک تجارت واقع شده‌اند:

 • بانک سپه
  امام حسین، بین امیر آبادی و خسرو ساوجی
 • بانک قوامین
  امام حسین، بین خانلری و دیلمان
 • بانک صادرات شعبه سه راه سیمان
  (5.0)
  فدائیان اسلام، بین شهید مصطفی امیری و محمدی
 • بانک ملی
  (4.0)
  فدائیان اسلام، بین پیلغوش و نفری
 • بانک تجارت
  (5.0)
  غیوری شمالی، بعد از شهید مصطفی امیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط fatemeh (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک تجارت ندارد.
  neshan logo