info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین، سرویس تخصصی روغن و گیربکس اتوماتیک دهقان چناری، بازار خودرو نیک چهره، صنایع چوب وفلز ترابی و خودپرداز بانک سپه - عقیق 1 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد حمیدیا

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد حمیدیا را می‌توانید در شهر حمیدیا، محله رحمت آباد بالا پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید دشتی، بین دشتی 105 و 113 واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد حمیدیا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف حمیدیا دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس ارابه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد حمیدیا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین رحمت آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر
 • ایستگاه اتوبوس پارک ارکیده
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، شهید کندلی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 88
  بلوار شهید دشتی، بین شهید محمدرضا دشتی و دشتی 70
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 85
  بلوار شهید دشتی، دشتی 93
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد ندارد.
  neshan logo