info
عکس بانک رفاه کارگرانعکس بانک رفاه کارگران
category

بانک رفاه کارگران محله بازار، تبریز

بانک
5.0
1 رای

درباره‌ی بانک رفاه کارگران

بانک رفاه کارگران (بانک) در محله بازار تبریز و خیابان دارایی - مدنی ۱ واقع شده است. این مکان یکی از چهل و نه بانک در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صدا و بازار بزرگ تبریز و همچنین بازار کفش، مسجد مقبره، غذاخوری ایمانی، بازار کفاشان و اداره کل امور مالیاتی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک رفاه کارگران تبریز

بانک رفاه کارگران تبریز در شهر تبریز، محله بازار قرار گرفته است. شما می‌توانید با این شماره 35244025 با بانک رفاه کارگران تبریز تماس بگیرید. بانک رفاه کارگران تبریز از بانک‌های خوب محله بازار است. بانک‌های بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )، بانک دی و مدیریت شعب بانک مسکن هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک رفاه کارگران تبریز برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. این بانک به ایستگاه مترو میدان ساعت نزدیک است. ایستگاه اتوبوس گرو، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک رفاه کارگران تبریز می‌باشد.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. اگر برای انجام کاری به بانک رفاه کارگران تبریز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

ما اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک رفاه کارگران تبریز را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک رفاه کارگران واقع شده‌اند:

 • بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )
  امام خمینی
 • بانک دی
  امام خمینی، بین شهید جارالمسجد و شهیدان دل حامد
 • مدیریت شعب بانک مسکن
  امام خمینی، بین حاج هاشم و خاقانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط m.a (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک رفاه کارگران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک رفاه کارگران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک رفاه کارگران ندارد.
  location تبریز خیابان شهید مدنی تبریز (دارایی سابق); روبروی بازار چرم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک رفاه کارگران

  شنبه 07:30 تا 13:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 13:30
  دوشنبه 07:30 تا 13:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 13:30
  چهارشنبه 07:30 تا 13:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 13:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo