info
عکس پادگان یدالهی شهید زرهرن
category

پادگان یدالهی شهید زرهرن

مرکز نظامی و واحدهای وابسته

درباره‌ی پادگان یدالهی شهید زرهرن

پادگان یدالهی شهید زرهرن (مرکز نظامی و واحدهای وابسته) در استان تهران، شهرستان شهریار و خیابان مرز مناطق شهرداری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره اموال تملیکی، مرکز بهینه سازی و نوسازی زرهرن (فتح) و انبار اداره تملیکی تهران قرار گرفته است.سایر مراکز نظامی که در محدوده پادگان یدالهی شهید زرهرن واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پادگان یدالهی شهید زرهرن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد پادگان یدالهی شهید زرهرن

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    دوشنبه 15 خرداد ماه 1402

    بسیار پادگان خوبی هست عالیه عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پادگان یدالهی شهید زرهرن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پادگان یدالهی شهید زرهرن ندارد.
neshan logo