info
عکس پادگان حضرت ابوالفضل (ع)
category

پادگان حضرت ابوالفضل (ع) محله شهرک استقلال، تهران

مرکز نظامی و واحدهای وابسته
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پادگان حضرت ابوالفضل (ع)

پادگان حضرت ابوالفضل (ع) (مرکز نظامی و واحدهای وابسته) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر متوسلیان (فتح) واقع شده است. این مرکز یکی از شش مرکز نظامی و واحدهای وابسته در محله شهرک استقلال تهران می‌باشدسایر مراکز نظامی که در محدوده پادگان حضرت ابوالفضل (ع) واقع شده‌اند:

 • پادگان شهید حدادی
  بزرگراه متوسلیان (فتح)
 • پادگان شهید حسن شاطری
  سپاه اسلام، شهید شفیعی، جهاد جنوبی
 • مرکز بهینه سازی و نوسازی زرهرن (فتح)
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، صابر
 • پادگان یدالهی شهید زرهرن
  (5.0)
  بزرگراه متوسلیان (فتح)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دِلبسته یارانِ خُراسانِیم (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پادگان حضرت ابوالفضل (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پادگان حضرت ابوالفضل (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پادگان حضرت ابوالفضل (ع) ندارد.
  neshan logo