info
عکس پادگان شهید حسن شاطری
category

پادگان شهید حسن شاطری محله شهرک استقلال، تهران

مرکز نظامی و واحدهای وابسته
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پادگان شهید حسن شاطری

پادگان شهید حسن شاطری (مرکز نظامی و واحدهای وابسته) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان جهاد جنوبی واقع شده است. این مرکز یکی از پنج مرکز نظامی و واحدهای وابسته در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مهرکام پارس و همچنین شرکت ایروف، فروشگاه PSA Workshop Aerzen، درب ورودی شرکت ایروف، شرکت تی بی تی و انبار آزادی قرار گرفته است.سایر مراکز نظامی که در محدوده پادگان شهید حسن شاطری واقع شده‌اند:

 • پادگان حضرت ابوالفضل (ع)
  (5.0)
  متوسلیان (فتح)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 🌙 moon boys (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پادگان شهید حسن شاطری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پادگان شهید حسن شاطری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پادگان شهید حسن شاطری ندارد.
  neshan logo