info
عکس دبیرستان غیردولتی برگزیدگان رشت
category

دبیرستان غیردولتی برگزیدگان رشت محله شهرک گلها، رشت

درباره‌ی دبیرستان غیردولتی برگزیدگان رشت

دبیرستان غیردولتی برگزیدگان رشت (مدرسه) در محله شهرک گلها رشت و بلوار سمیه واقع شده است. این مکان یکی از دوازده مدرسه در محله شهرک گلها رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان گلسار و مرکز خرید گلسار و همچنین صرافی گلسار، داروخانه دکتر یوسفی، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان، گل پامچال و نهنگ آبی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مدارس خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد دبیرستان غیردولتی برگزیدگان رشت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محمد بهروزی
  شنبه 03 مهر ماه 1400

  این مدرسه از این مکان جمع اوری شد و دیگر موجود نیست


سایر مدارس که در محدوده دبیرستان غیردولتی برگزیدگان رشت واقع شده‌اند:

 • دبستان پسران شعبه یک واحد رشت
  بلوار شهید انصاری، فردوسی
 • دبیرستان شاهدحضرت خدیجه(س)متوسطه اول
  بلوار نماز، استاد معین
 • دبیرستان غیر دولتی هوشمند دخترانه ایران دخت
  بلوار گلسار، 91 جنوبی
 • دبیرستان دوره دوم دختران سما رشت
  بلوار گلسار، 91 جنوبی
 • دبیرستان دخترانه منظومه خرد
  بلوار گلایل، لادن، بین 158 و 156
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط amjadi (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان غیردولتی برگزیدگان رشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان غیردولتی برگزیدگان رشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان غیردولتی برگزیدگان رشت ندارد.
  neshan logo