info
عکس ایستگاه اتوبوس آزادگان
category

ایستگاه اتوبوس آزادگان محله گلستان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزادگان

ایستگاه اتوبوس آزادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان یزد و خیابان بوستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله گلستان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر و همچنین مسجد ولایت، نانوایی برزگر، باشگاه ووشو لیدر، بوستان ولایت و رستوران شهید بهشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزادگان یزد

ایستگاه اتوبوس آزادگان یزد در شهر یزد، محله گلستان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار صیاد شیرازی، بوستان می‌باشد. ایستگاه اتوبوس آزادگان یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آزادگان یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور
  بلواردانشگاه، بین فرساد و جیحون
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
  خیابان پژوهش، بعد از میدان کتاب
 • ایستگاه اتوبوس نارنج
  بلواردانشگاه، بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی
  بلوار ابن سینا، نرسیده به میدان ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزادگان ندارد.
  neshan logo