info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید حسینی
category

ایستگاه اتوبوس شهید حسینی خوراسگان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید حسینی

ایستگاه اتوبوس شهید حسینی (ایستگاه اتوبوس) در خوراسگان و خیابان دکتر شریعتی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان فردوس و همچنین سینما بهمن، فرهنگسرای سلامت، بستنی درجه یک، آرایشگاه نگین و شیرینی وافل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید حسینی خوراسگان

ایستگاه اتوبوس شهید حسینی خوراسگان را می‌توانید در شهر خوراسگان، محله محله سفلی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی، بین سروستان و رسول حسینی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید حسینی خوراسگان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از خوراسگان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس مدارس شایستگان قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید حسینی خوراسگان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید حسینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان طالقانی
  آیت الله طالقانی، بین میدان علوی و مقداد
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ
  مقداد، بین فرهنگ و صاحب الزمان
 • ایستگاه اتوبوس مسجد النبی
  سلمان، بین حسن قریشی و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید حسینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید حسینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید حسینی ندارد.
  neshan logo